אודות

אודות חברת שנאפס בר – בר אקטיבי לאירועים

חברת "שנאפס-בר", פועלת קרוב לעשור בענף האירועים והשמחות, ומאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון נרחב של שירותי בר לאירועים, הפעלת אטרקציות מגוונות למסיבות ואירועים, העמדת שרותי בר מתוקים ועוד הפתעות ושירותים מקצועיים שיהפכו את האירוע שלכם למסיבה הכי טובה בעיר!

בין יתר האטרקציות לאירועים המוענקים לכם על ידי חברת "שנאפס בר" תמצאו:
הפעלת בר שירותי בר אקטיבי – שירותי הבר האקטיבי של חברת "שנאפס בר" עושה שימוש באלכוהול משובח תוצרת חוץ, ומאפשר לכם ליהנות מברמנים מקצועיים ומנוסים.
הפעלת בובת אלכוהול ענקית – בובת ענק מתנפחת המתנשא לגובה של כ-3 מטרים. הבובה מופעלת על ידי איש צוות מטעם "שנאפס בר", הדואג להשקות את האורחים במהלך מסיבת הריקודים.

אודות חברת שנאפס בר

שירותי צילום במסגרת הפעלת מגנטים לאירועים
שירותי קבלת פנים – שירותי מורחב ומקצועי המאפשר לכם ליהנות בין היתר מתותחי קונפטי, זיקוקי די-נור, מעגל מתופפים, צוות כנריות, רקדניות מיצג ועוד.
שירותי ריקוד סלואו – שירות המיועד בעיקר לחתונות, אך יכול להשתלב גם באירוע בר\ת מצווה. במסגרת שירות זה תוכלו ליהנות ממראה ערפילי באמצעות "עשן כבד" המופעל ברחבת הריקודים, בועות סבון, פתיתי שלג ועוד.

שירותי בר לאירועים בשנפס בר
אחד השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר של חברת "שנאפס בר" קשור לתחום הפעלת שירותי בר לחתונה או לכל אירוע עסקי אותו אתם מקיימים. שירותי הבר של חברת "שנאפס בר" מתאפיינים בשירות אדיב ומקצועי המוענק לכם על ידי צוות ברמנים מקצועי ומנוסה, מבחר עצום של משקאות אלכוהול תוצרת חוץ, ומעל הכול, בחוויית שתייה מושלמת המוענקת לכל אחד ואחת מאורחי האירוע.

שנאפס בר – מגוון נרחב של שירותים לכל סוגי האירועים
הניסיון העשיר של חברת "שנאפס בר", בתחום האירועים הפרטיים והעסקיים כאחד, מעמיד לרשותכם מגוון נרחב של שירותים מקצועיים בהתאמה אישית. בכל הזמנת אירוע, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים המוענקים לכם על ידי צוותי ההפקה המקצועיים והמנוסים של חברת "שנאפס בר".

אנחנו בחברת "שנאפס בר" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם חבילת אירוע קונספטואלית, התואמת את אופי האירוע, מטרות האירוע והיקף המשתתפים במהלך האירוע. בין לקוחות החברה תוכלו למצוא: לקוחות פרטיים המקיימים מגוון נרחב של אירועים פרטיים לאורך השנה, לקוחות עסקיים המקיימים מסיבות חברה, ערבי השקה ונשפים לאורך השנה.

חברתנו עובדת עם חברות הפקה ועם גופים עסקיים גדולים ומוסדות כגון: חברת חשמל, בנק לאומי, בנק מזרחי ועוד…

במידה וגם אתם עומדים לקיים אירוע בזמן הקרוב, זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים של "שנאפס בר" שירותי בר לאירועים!