אטרקציות

אטרקציות לאירועים של חברת שנאפס בר

החתונה היא האירוע המרגש ביותר עבור כולנו והיינו רוצים להפוך אותו לכמה שיותר מיוחד וחווייתי. חברות רבות מציעות שלל אטרקציות לחתונה ואירועים אחרים המשדרגות את האירוע וגורמות לאורחים שלכם, להחסיר פעימה. חברת שנאפס בר מובילה בתחום הפקות האירועים ודואגת לכל הפרטים הקטנים בכדי שהאירוע שלכם יהפוך לייחודי ומרגש במיוחד.

האטרקציות שאנו מציעים:
אטרקציות לחתונה או כל אירוע אחר הן רבות ומגוונות וכל אחת מקפיצה את האירוע לרמות הגבוהות והופכת את הרגע למיוחד יותר עבורכם ועבור קהל האורחים.
חברת שנאפס בר מפעילה מגוון רב של אטרקציות. החברה מתמחה ביצירת אפקטים ייחודיים לאירועים, היוצרים אירוע חווייתי ובלתי נשכח. החברה מציעה שירותי בר אקטיבי מקצועיים, בשילוב וודקות תוצרת חוץ בלבד, שנפסים, צ'ייסרים ועוד שלל משקאות אטרקטיביים במיוחד. החברה איננה מתפשרת על איכות ומוצריה נמנים בשורה הראשונה בתחום. קבעו כעת פגישת היכרות עם חברת שנאפס בר ותיהנו מאירוע חלומי ובלתי נשכח.

מעגל מתופפים – מעגל מתופפים נחשב לאחת האטרקציות לחתונה הפופולאריות ביותר. היות ומדובר בחוויה המעוררת את הקהל ומסייעת ליצירת רחבת ריקודים מלאה ותוססת במיוחד.

זיקוקים – מה שהופך חתונה למיוחדת ולגרנדיוזית יותר, הם הזיקוקים. ניתן לבחור מבין מגוון רב של זיקוקים ולשלבם בעיתוי שאותו אנו רוצים להדגיש.

תותח קונפטי – אחת האטרקציות לחתונה היא שימוש בתותח קונפטי, היוצר מראה של גזרי נייר המתעופפים מעל בני הזוג. אטרקציה מיוחדת ובלתי נשכחת.

בועות סבון – ניתן לשלב מכונת בועות סבון בזמן הסלואו, או בחופה וכך ליצור תמונה קסומה בקרב המתבונן.

עשן כבד – במהלך ריקוד הסלואו הראשון של בני הזוג, מומלץ לשלב אטרקציות לחתונה. עשן כבד מעניק מראה ערפילי מסביב לבני הזוג הרוקדים ויוצר יופי וויזואלי עוצר נשימה.

מגנטים לאירועים – מבין אטרקציות לחתונה זוהי איננה אטרקציה לרגע נקודתי בלבד, אלא אטרקציה המאפשרת לזיכרון מוחשי מהאירוע לאורך זמן. מגנטים הם תמונות של האורחים, המתבצעות על ידי צלם מקצועי, תוך כדי האירוע והן ניתנות במתנה לאורחים שלכם.

בר אקטיבי – חשוב לשלב בתוך האירוע בר אקטיבי. הבר האקטיבי הוא חלק אינטגראלי מהצלחת האירוע שלכם ותורם רבות ליצירת אווירה שמחה ותוססת. חשוב לוודא כי החברה המספקת שירותי בר אקטיבי משתמשת באלכוהול תוצרת חוץ ומצוידת בברמנים איכותיים ומקצועיים.

בר מתוקים לאירועים

פתיתי שלג לאירועים

בועות סבון לאירועים

קונפטי לאירועים

רקדניות מייצגים

כנריות לאירועים

תקליטן לאירועים

מעגל מתופפים

בובות אלכוהול

מכונת עשן כבד

זיקוקים

מגנטים