בר אלכוהול לחתונה

בין שלל ההכנות אותן מבצעים בני הזוג לקראת החתונה, הרי שקיים גם נושא האלכוהול. ידוע כי אירוע טוב לרוב יכיל גם אלכוהול, שכן הוא עוזר לאורחים "להשתחרר" ומעצים את השמחה והחגיגה באירוע. למעשה, כיום, נדיר לראות חתונות בהן לא קיים בר אלכוהול לחתונה, ובחתונות רבות, מהווה בר האלכוהול אחת מהאטרקציות המרכזיות באירוע – אליה כולם נושאים פנים.

מדוע אנו זקוקים לבר אלכוהול לחתונה?
חגיגה טובה הינה חגיגה בה האורחים משתחררים לחלוטין ומאפשרים לעצמם ליהנות מהאירוע באופן מוחלט. עם זאת, קיימים אנשים רבים החווים קושי בשחרור ללא "תמריץ" כלשהו. אלכוהול, כאשר שותים אותו במידה ובאופן אחראי, יכול להוות כלי נהדר לשחרור באירועים, בייחוד עבור אנשים המתקשים להשתחרר וליהנות גם בלעדיו. בנוסף, שילוב בר אלכוהול בחתונות נהפך כבר למוסכמה חברתית. כולנו יודעים כי כאשר נגיע לחתונה, לרוב נשתה בירה, יין או וודקה. חתונה יכולה להיות מאורע מביך מעט, בשל העובדה כי קיימים באולם אחד גדול כמות גדולה של אנשים אשר אינם מכירים בהכרח האחד את השני. בר האלכוהול יסייע בקירוב האורחים אחד לשני, ביצירת שיחות וביצירת תחושת שחרור בקרב האורחים.

על מה יש לתת את הדעת בעת בחירת בר אלכוהול לחתונה?
כיום, כמעט כל אולמות האירועים מציעים במסגרת מחיר המנה גם בר אלכוהול. עם זאת, חשוב להבין כי לא כל בר המוצע לנו הינו בר איכותי בהכרח. בעת בחירת בר אלכוהול לחתונה, יש לתת את הדעת על מספר דברים חשובים:

• מיהו הברמן – אולמות רבים משלבים ברמן, שאינו מקצועי בהכרח, בעמדת הבר. עניין זה יוצר מצב בו כאשר האורחים מגיעים לבר ומבקשים משקאות מיוחדים, האדם העומד מאחורי הבר לא באמת יכול להכין אותם, ואז האורחים נאלצים להסתפק במשקאות בסיסיים ו"רגילים", כמו בירה מחבית או וודקה נקייה. מסיבה זו, חשוב לוודא עם החברה ממנה אתם מזמינים בר אלכוהול לחתונה את הכשרתו של הברמן.
• תוצרת האלכוהול – חשוב לתת את הדעת על תוצרת האלכוהול, שכן אולמות רבים מציעים בר אלכוהול בתוצרת מקומית בלבד.
• גיוון – כמה סוגים של משקאות יש בבר, מהם השילובים השונים שניתן לבצע עמם ועוד.