בר אלכוהול לחתונות

כמעט בכל חגיגה טובה נשלב גם אלכוהול, על מנת לסייע למוזמנים להשתחרר ועל מנת לשדרג את החגיגה ולהקפיץ אותה לרמה אחרת. העניין תקף במיוחד לחתונות – היום השמח ביותר בחייהם של בני זוג. היות ומדובר ביום חשוב מאין כמותו, בני הזוג, כמו גם בני משפחתם וחבריהם, מעוניינים לנהל אירוע בלתי נשכח, שידובר עליו רבות גם לאחר שייגמר. אחת הדרכים הטובות ביותר לשדרג חתונה מחתונה טובה למדהימה, הינה באמצעות בר אלכוהול איכותי לחתונות. הרי לפניכם כל מה שכדאי לדעת על הנושא.

מהו בר אלכוהול לחתונות והאם אנו חייבים אחד כזה?
בר אלכוהול לחתונות הינו למעשה עמדת בר, ניידת או נייחת, אשר מאייש או מנהל אותה ברמן מיומן ומקצועי. במרבית החתונות, ניתן לבקש מהברמן כמעט כל משקה שנחפוץ בו – החל מוודקה נקייה ועד לקוקטיילים מעט מסובכים יותר. בר אלכוהול בחתונות נהפך למוצר הכרח באירועים מסוג אלה, שכן אלכוהול עוזר לאנשים להשתחרר, להירגע וליהנות יותר מהאירוע. כאשר האלכוהול אותו מציע הבר הינו איכותי, ניתן לשתות כמות נאה ממנו מבלי לחוש בכאב ראש או ב"האנג אובר" האופייני למצב שאחרי שכרות. היות ובר אלכוהול באירועים נהפך כבר לממש מוסכמה חברתית, הרי שנדיר מאוד לנהל אירועים מבלי לכלול בר כזה.

איזה בר כדאי לקחת? של האולם, או פרטי?
בר אלכוהול לחתונות לרוב מוצע לבני הזוג כחלק מהדיל של האולם ומחיר המנה. עם זאת, לעיתים קרובות נצטרך להוסיף כסף עבור הבר, אשר עשוי לעלות לנו בדיוק כמו הבאת בר חיצוני. במקרים כאלה, מומלץ יותר להביא בר אלכוהול חיצוני לחתונות, שכן אז יש לנו שליטה רבה יותר על המשקאות האלכוהוליים המוגשים כחלק מתפעול הבר, המחיר שלהם והתוצרת שלהם. כמו כן, בדרך כלל, בר אלכוהול לחתונות חיצוני יגיע עם ברמן מקצועי ומיומן, אשר עבר קורס ברמנים והכשרה להכנת קוקטיילים וסוגים שונים של משקאות, וזאת בניגוד לברמן אותו נקבל מטעם האולם (בדרך כלל). בעת בחירת חברה המספקת שירותי בר אלכוהול לחתונות, חשוב לשאול את כל השאלות הללו ולוודא כי אכן מדובר בחברה מקצועית ואמינה.