בר אקטיבי לבר מצווה

בניגוד לחתונות, לבריתות או לאירועים אחרים של "מבוגרים", הרי שבבר מצווה, חשים מארגני האירוע או האורחים כי אין באמת צורך ממשי בבר. עם זאת, חשוב להבין כי כיום קיימים שלל סוגי ברים, חלקם אף אינם קשורים כלל לאכוהול. בכוחו של בר אקטיבי באירוע לשדרג משמעותית את האירוע ולהוות אטרקציה מיוחדת, בייחוד באירועים כמו בר מצווה. הרי לפניכם כל מה שכדאי לדעת על הנושא.

מהו בר אקטיבי לבר מצווה?
בר אקטיבי הינו בר כלשהו, אשר מתנהל באופן אקטיבי למדיי. כלומר, בבר זה לרוב ישולבו רקדנים או אנשי מקצוע, שמטרתם "להרים" את הבר ואת האירוע ולשלב בו אטרקציה נוספת וייחודית. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הרי שבר אקטיבי אינו בר אלכוהול בהכרח. למעשה, קיימים שלל סוגים של ברים אקטיביים, החל מבר שוקולד או ממתקים ועד לבר פרחים. במסגרת הבר האקטיבי, יסתובבו מפעילי הבר בין האורחים באירוע, יציעו דברים מתכולת הבר ויהוו מעין אטרקציה נוספת ומהנה באירוע, אליה כל האורחים ישאו את עיניהם. בר מצווה הינו מאורע חשוב בחייו של כל נער מתבגר, שכן האירוע מסמל את המעבר מילדות לבגרות. מסיבה זו, מרבית הנערים החוגגים את בר המצווה, מעוניינים לחוש כי האירוע שלהם הינו אירוע ייחודי ומהנה, אליו הם מתגאים להזמין את חבריהם. שילוב אטרקציות שונות באירוע יסייע בהפיכתו לבלתי נשכח.

על מה יש לתת את הדעת בעת בחירת בר אקטיבי לבר מצווה?
טרם בחירת בר אקטיבי לבר המצווה, חשוב לבצע מעין "סקר שוק" ולהבין אילו אטרקציות ניתן לשלב במסגרת הבר האקטיבי, כך שניתן יהיה להתאימן באופן מושלם לאירוע. כמו כן, רצוי מאוד לבחור בחברה מקצועית, לה ניסיון רב שנים בהפעלת בר אקטיבי לבר מצווה או לאירועים שונים. ככל שהחברה מנוסה ומקצועית יותר, כך יובטח לנו כי הבר האקטיבי יתפקד באופן טוב יותר ויהווה אטרקציה מיוחדת ומרגשת באירוע. מומלץ מאוד להתרשם מאירועים קודמים בהם ניהלה החברה בר אקטיבי, להביט בתמונות ובאתר האינטרנט של החברה ולקבל מושג כלשהו על איכות הבר אותו היא מעמידה באירועים.