בר אקטיבי למסיבות

בר אקטיבי, כשמו כן הוא – מדובר בבר אקטיבי, בניגוד לבר הפסיבי הרגיל והמוכר לכולנו. בבר אקטיבי לרוב ישולבו שלל אטרקציות בנוסף לאלכוהול או לשוקולד, והבר כולו יהווה מעין אטרקציה בפני עצמו באירוע. בבר אקטיבי לרוב ישולבו מופעים או רקדנים, ברמנים בעלי יכולות מיוחדות וכדומה. בנגיוד למה שנהוג לחשוב – בר אקטיבי אינו בר אלכוהול בהכרח. למעשה, קיימים סוגים רבים של ברים אקטיביים, המתאימים לשלל סוגים של אירועים.

מהו בר אקטיבי למסיבות?
בר אקטיבי למסיבות לרוב יהיה בר אלכוהול (כאשר מדובר בגילאים המתאימים לכך, כמובן). בדרך כלל, בר אקטיבי יהיה בר נייד – כלומר, כזה אותו ניתן לנייד בקלות ממקום למקום ובין האורחים השונים. המפעילים את הבר יקחו לרוב חלק פעיל במסיבה או באירוע, עניין שייצר יותר עניין סביב הבר ויהפוך אותו לאטרקציה המרכזית של הערב. כאשר מדובר בבר אלכוהול, הנפוץ ביותר במסיבות, יפעיל את הבר ברמן מקצועי ומיומן, שיוכל להכין לאורחים שלל משקאות ייחודיים.

למה כדאי לשלב בר אקטיבי במסיבות?
באירועים שונים, ובמסיבות במיוחד – מרבית האורחים אינם ששים לחפש אחרי בר האלכוהול ולעזוב את החגיגה. בר אקטיבי במסיבות מאפשר לנו לשתות וליהנות, מבלי לעצור את החגיגה ומבלי שנידרש להגיע אל הבר במיוחד. בדרך כלל, יסתובבו מפעילי הבר האקטיבי בין האורחים, יציעו להם משקאות שונים וייחודיים ויסייעו ב"הרמת" המסיבה ובהפיכתה למיוחדת ובלתי נשכחת.

כיצד מוצאים בר אקטיבי למסיבות?
כיום, ברים אקטיביים נהפכו לאטרקציית חובה כמעט בכל אירוע או מסיבה. מסיבה זו, קיימות חברות רבות המציעות שירותי בר אקטיבי למסיבות, לחתונות, לבר מצווה ולאירועים אחרים. טרם הזמנת חברה לצורך תפעול בר אקטיבי באירוע, מומלץ מאוד לקבל המלצות על החברה ממכרים או מבני משפחה, או אף לקרוא עליה מעט באינטרנט ובאתר שלה. כמו כן, כדאי מאוד להתרשם מאירועים קודמים בהם ניהלה החברה בר אקטיבי, ובכלל זה להביט על תמונות ולקרוא מעט על האירועים ועל החברה עצמה. חשוב מאוד להבין כי על אף ההיצע הגדול בשוק, לא כל החברות המספקות שירותי בר אקטיבי הינן בהכרח מקצועיות, ומסיבה זו יש לבחור את הבר האקטיבי בכובד ראש.