בר מתוקים

בר מתוקים עם מפל שוקולד לאירועים – אטרקציות מתוקות לאירועים

אין כמו תוספות מפנקות, בכדי להעניק לאורחים שלכם חווית אירוע מושלמת…
בשנים האחרונות מוצעים אינספור אטרקציות מעניינות וייחודיות לאירועים. אחת האטרקציות המבוקשות ביותר היא בר מתוקים לאירועים מפל שוקולד. בר הממתקים משלב בתוכו פירות העונה, חטיפים מסוכרים ולא אחרת מאשר מפלי שוקולד מרהיבים. מפל שוקולד באירוע שלכם הוא חוויה עוצמתית, שדי בלצפות בה בכדי להתענג. בר מתוקים מפל שוקולד הנחשבים לפינוק DLX המיועד לאורחי האירוע ותפקידו לייצר חווית אירוע אקסקלוסיבית ובלתי נשכחת. בעידן בו התחרות רק גדלה, לא די באירוע הכולל אוכל ומוזיקה טובה, אלא יש צורך גם בפינוקים ותוספות. בר מתוקים, מפל שוקולד, מספקים פינוק אמיתי ובלתי נשכח.

"שנאפס בר" מובילה בשירותי בר מתוקים מפל שוקולד המעניקים "טעם" לאירוע שלכם!

מפל שוקולד מתוק לאירוע מושלם
בר מתוקים מפל שוקולד הגיע אלינו היישר מארה"ב. הרעיון התחיל מפונדו שוקולד ופותח למכונה איכותית אשר מספקת מפלים שלמים של שוקולד איכותי, מול עיניי האורחים. מדובר במייצג מרהיב המשלב גם טעם איכותי מענג. את מפל השוקולד ניתן לשלב או לטבול במגוון מאכלים כגון: פירות העונה, חטיפים שונים, ממתקים, מרשמלו, גליליות, בסקוויטים, וופלים ועוד. ניתן לשלב בר מתוקים לאירועים עם מפל שוקולד במגוון רחב של אירועים; בר/ בת מצווה, בריתות, חתונות, חינות ועוד. הזרימה של השוקולד במפלים, הינה חוויה על חושית ומראה קסום ומרהיב ביופיו, המשתלב עם הטעם המענג של השוקולד האיכותי.

סוגי ברים שונים
בר מתוקים מציע מגוון עצום של חטיפים מתוקים ובמרכזם נמצא מפל שוקולד איכותי, המעניק חוויה על חושית מכוננת. לאחר המנות העיקריות, מוצע לאורחים מנה מתוקה וקלילה, המשלבת מאכלים מזוגגים בשוקולד במגוון טעמים שלא תוכלו למצוא באף חנות ממתקים.

מפלי שוקולד – יכולים להתמזג עם פירות טריים, עוגות ועוגיות ושלל ממתקים הנמצאים בבר הממתקים.

בר מתוקים עם מפל שוקולד – היא אטרקציה ייחודית ובלתי נשכחת ואין מדובר בהוצאה יקרה במיוחד.

חברת "שנאפס בר", מובילה ביצירת אירועים אקסקלוסיביים ובלתי נשכחים. ניתן לתאם פגישת היכרות ולהתרשם ממגוון השירותים שהחברה מציעה.