זיקוקים לאירועים

זיקוקים לחתונות ואירועים

זיקוקים לאירועים הם אטרקציה ייחודית המעלה את איכות האירוע לרמות הגבוהות ויוצרת התפעלות ורושם רב. כולנו רוצים להנציח רגעים, או להדגיש את רגע השיא באירוע שלנו. זיקוקים לאירועים הם אופציה שבה משתמשים בעיתוי מהותי, על מנת להטמיעו בזיכרון הקהל ולהעצים את ההתרגשות סביבו. כך לדוגמה ניתן להשתמש בזיקוקים בעת החופה ולהדגיש את הרגע המרגש והמכונן הזה. שנאפס בר מציעה שירותי זיקוקים לכל סוגי האירועים ומעניקה מופע מרהיב ביופיו, המשלב פירוטכניקה ייחודית ומראות יפיפיים!

בשנים האחרונות ניכר כי הפקת אירוע הוא הפקה גרנדיוזית הדורשת יצירתיות, מעוף, יצירת אטרקציות שונות ועמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מנציחים רגעים קסומים
זוגות רבים מעוניינים להנציח רגעים קסומים ולכן משתמשים בהם. מופע זיקוקים הינו מרהיב וחווייתי, אשר מעצים את ההתרגשות המתעוררת באירועים מיוחדים מסוג זה. בחתונות הזיקוקים מותאמים לסוג החתונה ולדרישת הלקוח. ניתן לשלב זיקוקים לאירועים, עדינים ורומנטיים או גרנדיוזיים עוצרי נשימה.

בחתונות לרוב מפעילים את כל זיקוקים לאירועים בזמן החופה. זהו רגע השיא של החתונה וחשוב להדגישו ולהבליטו על פני רגעים אחרים. זיקוקים הופכים את הרגע באירוע למודגש ולדומיננטי הרבה יותר. ניתן להשתמש בהם גם בשלב ריקוד הסלואו הראשון כזוג נשוי. הריקוד הינו רומנטי ומרגש והזיקוקים מעניקים לו מימד נוסף של התרגשות. ניתן לבצע כמעט כל אפקט שהנכם רואים בדמיונכם.

ניתן לשלב זיקוקים עדינים ורומנטיים או גרנדיוזיים עוצרי נשימה. שתפו אותנו בחלומותיכם ואנחנו כבר נגשים לכם אותם במהרה. ישנו מגוון רחב של זיקוקים אשר מתאים לכל סוגי האירועים:

זיקוקי מזרקה מפלים עמודי אש מרהיבים סביבונים ועוד…

כל אלה מאושרים לעבודה במקומות סגורים ויוצרים מראה מושלם ויפיפה.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברה מתאימה
חברה שמתמחה בזיקוקים לאירועים חייבת להיות חברה מקצועית ומיומנת. אין מדובר באטרקציה יפה בלבד, אלא בדבר מורכב לביצוע ומסוכן במיוחד. זיקוקים הם חומרים דליקים ויש בהם סיכון גדול מבחינה בטיחותית. על כן, אין להתפשר על איכות בנושא זה! חשוב לוודא כי החברה הינה בעלת רישיון מטעם משרד התמ"ת ועומדת בכל הדרישות והתקנים הבטיחותיים. שימו לב כי לחברה יש ביטוח ובקשו לראות המלצות קודמות.