מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים בלתי נשכחים עם חברת שנאפס בר

בתחום הפקת אירועים, קיימים אינספור רעיונות, גימיקים ואטרקציות שונות. אך, האטרקציה המרגשת ביותר, זאת שמשאירה חותם על האורחים בשמחה – צילום מגנטים לאירועים. אין מדובר בעוד גימיק שיטתי, אלא בזיכרון והנצחת האירוע שלכם. שירותי הספקת מגנטים לאירועים הם טרנד חזק, הנכנס לתוך תחום הפקת האירועים בישראל. וכמעט ואין אירוע / מסיבה, שלא כולל בתוכו צילום ותיעוד האורחים, ברגעים היפים שלהם, על גבי מגנט, שאותו הם ישמחו לקבל כמתנה.

מגנטים לאירועים הם דרך לומר תודה לקהל האורחים באירוע. ניתן ליצור הקדשה שתופיע מתחת לתמונה וזה יישאר כמזכרת לאורחים. "שנאפס בר" היא חברה מקצועית ומובילה בתחום שירותי הספקת מגנטים איכותיים לאירועים. החברה מבצעת עבודותיה במיומנות רבה וברמת ביצוע גבוהה ואיכותית.

מגנטים לאירועים הוא רעיון פשוט וקל לביצוע, אך יחד עם זאת, יכול להפוך את האירוע שלכם, לבלתי נשכח גם כעבור זמן רב.

מגנטים לאירועים – כיצד מתנהל תהליך הצילום והתיעוד?
בכדי לבצע שירותי מגנטים לאירועים, דרוש צוות של צלם וגרפיקאי מיומנים, אשר מנוסים ביצירת מגנטים ובעיצוב גרפי מרהיב. תפקיד הצלם הוא לאסוף רסיסים ושברים של רגעים שמחים, מצחיקים, מרגשים ויפים ולתעד אותם במצלמתו. התמונות מועברות לגרפיקאי, שתפקידו ליצור עיצוב יפה ומסגרת מתאימה עם הקדשה רלוונטית. את התמונות אוספים האורחים מתחנות איסוף, שבהן ניצב לוח המגנטים. השירות מתבצע ביעילות ובזריזות והאורחים מקבלים את תמונותיהם למזכרת, כבר באירוע עצמו. ניתן ליצור מגנטים מושלמים לאירועים בשחור לבן, או בצבעוניות רבה. המגנטים מלאי חיים וזוהר ואין אורח שיוותר על התענוג הזה.

כיצד לבחור חברת עיצוב מגנטים לאירועים?
היות ומדובר באטרקציה הנשארת אצל האורחים שלכם, גם לאחר שנים רבות ביום האירוע, רצוי לבחור בחברה המבצעת עבודות איכותיות, שיישארו לאורך זמן ולא להתפשר על איכות ירודה ולא עמידה. ראשית כל, מומלץ לבקש להציץ בתיק העבודות שהחברה מציעה ולוודא כי התמונה חדה, מדויקת, איכותית, מחמיאה ולא דהויה. ניתן להסתכל בהקדשה המופיעה על גבי המגנט, שהרי בתוכה מופיע תאריך ההנפקה. וודאו כי התאריך רחוק. ואם לא, דרשו לראות עבודות משנים קודמות, על מנת לוודא את איכות ותקינות העבודה. יש לבדוק גם את העובי של המגנט ולוודא כי מדובר במגנט עבה, שלא מתקפל, או נקרע בקלות. חשוב לקחת בחשבון גם את היבט השירותיות. חברה שאינה שירותית ואדיבה כלפי הלקוח, לא תהייה אדיבה גם כלפי אורחי האירוע.

מגנטים הם דרך לומר תודה לקהל האורחים באירוע.
חברת "שנאפס בר" מציעה מגוון עבודות מגנטים לאירועים בצפון, העשויות בצורה מקצועית ואומנותית. ניתן להגיע לסטודיו ולהתרשם מהמגוון הרב של העיצובים האיכותיים שהחברה מציעה.