שירותי בר אלכוהול

בר אלכוהול הינו סוג הבר הנפוץ ביותר בעולם, אותו משלבים באירועים שונים – חתונות, בריתות, מסיבות, בר או בת מצווה, כנסים ועוד. למעשה, כיום, כמעט שלא קיים אירוע בו לא משולב בר אלכוהול במתכונת מסוימת, שכן ידוע כי אלכוהול עוזר בשחרור ובהפיכת האירוע למהנה יותר עבור מרבית האנשים. מרבית האנשים אינם יודעים בדיוק על מה יש לתת את הדעת בעת הזמנת שירותי בר אלכוהול, ולעיתים קרובות, מזמינים שירותים אלה מבלי לוודא דברים בסיסיים. מאמר זה יסייע לכם לעשות "סדר בבלאגן". הרי לפניכם כל מה שצריך לדעת על שירותי בר אלכוהול.

שירותי בר אלכוהול – על האלכוהול עצמו
בעת הזמנת שירותי בר אלכוהול, חשוב מאוד לבדוק איזה אלכוהול יוגש במסגרת הבר. קיימים שירותי בר אלכוהול רבים המציעים ללקוחותיהם משקאות בסיסיים ביותר, כמו למשל – וודקה, בירות שונות וכדומה. עם זאת, קיימים אנשים רבים אשר אינם שותים משקאות אלכוהוליים "נקיים", ומסיבה זו, חשוב ששירותי בר האלכוהול יהיו מגוונים ככל הניתן, ויכילו בנוסף למשקאות אלכוהול בסיסיים גם ליקרים ושתייה קלה, אותם ניתן יהיה לערבב עם משקאות האלכוהול הבסיסיים יותר. כמו כן, יש לתת את הדעת על התוצרת של האלכוהול הניתנת לאורחים – ככל שהאלכוהול יהיה איכותי יותר, כך הוא גם ייצור פחות תחושה של כאב ראש או "האנג אובר" לאחר האירוע.

ברמן
במסגרת הזמנת שירותי בר אלכוהול, במרבית המקרים השירות יכלול גם ברמן. קיימות חברות רבות המציעות שירותי בר אלכוהול, במסגרתם האדם העומד מאחורי הבר אינו באמת ברמן מקצועי, אשר עבר הכשרה מקיפה לכך. על מנת לקבל את התמורה המלאה לכספיכם, רצוי לוודא כי הברמן המתפעל את בר האלכוהול אכן עבר הכשרה בנושא.

מה עוד כדאי לדעת על שירותי בר אלכוהול?
פרט לאיכות המשקאות ולברמן, חשוב מאוד לוודא שהבר ייראה מזמין, מקצועי ויפה ככל הניתן. ברים מוזנחים או כאלה שנראים מאולתרים, עלולים ליצור סלידה או רתיעה בקרב חלק מהאנשים, ובדומה לשירותים אחרים אותם אנו מזמינים – גם שירותי בר אלכוהול צריכים להיות ייצוגיים ככל הניתן ולשדר איכות ומקצועיות.